Тепловий вентилятор WetAir WFH-04
Тепловентилятор WetAir WFH-04 — це сучасне джерело м'якого та комфортного тепла, призначеного для основного та додаткового обігріву будівель та приміщень. Тепловентилятори зручні у користуванні. Вони екологічно чисті та здатні забезпечити високий рівень затишку та комфорту в будь-якому приміщенні.
Переваги WetAir WFH-04
- Простота в експлуатації
Пристрій зручний у користуванні. Маленькі розміри та просто експлуатації. - Регулювання потужності та рівня нагрівання
У WetAir WFH-04 є ступінчастий регулятор потужності, який дозволяє вибрати оптимальний режим роботи (1000/2000Вт). Температуру нагрівання легко встановити за допомогою регулятора температури та вмонтованого механічного термостату. Достатньо повернути регулятор за годинниковою стрілкою та температурні показники нагріву відразу ж зростуть. Коли рівень нагрівання приміщення досягне бажаного рівня, потрібно повільно повернути цей регулятор проти годинникової стрілки, доки пристрій не вимкнеться автоматично. За рахунок термостата рівень нагріву приміщення буде підтримуватись ще довгий час. - Безпека використання
Для забезпечення повного захисту користувача від травм, а також захисту внутрішніх компонентів пристрою від пошкоджень, в тепловентиляторі передбачена система безпеки. У пристрої також встановлено захист від перегріву. - Зручність у переміщенні
Міняти місце розташування тепловентилятора досить просто, адже він відрізняється компактними габаритами та невеликою вагою.
Технічні характеристики
| Рекомендована площа обслуговування, м² | 25 |
| Потужність, Вт | 1000/2000 |
| Терморегулятор | Є |
| Фільтрування повітря | Ні |
| Тип керування | Механічне |
| Цифровий датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Є |
| Коліси/ніжки для переміщення | Ні |
| Додаткові характеристики | 2 режими потужності |
| Тип нагрівального елемента | Відкритого типу |
| Комплектація | Тепловентилятор, Інструкція |
| Клас захисту | IPX0 |
| Габаритні розміри В*Ш*Г, см | 22,5*12,5*26,5 |
| Габаритні розміри в упаковці В*Ш*Г, см | 22,5*13,5*26,7 |
| Вага, кг | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
Купити тепловентилятор WetAir WFH-04 з доставкою по Україні дуже легко. Додайте товар у кошик, заповніть контактні дані і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | WetAir |
| Тип управління | Механічне |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴



