Обігрівач UFO Eco Term 2000
Сучасний дизайн. Потужний, розрахований до 24 м². Чи не займає багато місця. Починає гріти через 30 секунд після увімкнення. Оснащений термостатом, що підтримує задану температуру в кімнаті. Завдяки термостату заощаджує електроенергію. Датчик автовимкнення вимкне обігрівач при випадковому перекиданні. Для зручності ECO Term має ручку, що дозволяє легко переміщати обігрівач та кріплення для змотування кабелю. Добре гріє, надійний, не сушить повітря, легко дихається.
Особливості
-
Термін експлуатації 10 років
-
2 роки гарантії
-
Країна виробник Туреччина
-
ECO Term залишає лише приємні враження
-
Сфери застосування обігрівача ECO Term
-
Обігрів житлових та нежитлових приміщень
-
Обігрів ангарних приміщень
-
Обігрів вентильованих приміщень
-
Обігрів транзитних приміщень (з дверима, що часто відкриваються)
-
Обігрів веранд, альтанок, терас
Технічні характеристики
| Потужність, Вт | 2000 |
| Рекомендована площа приміщення, м² | 24 |
| Монтаж | Підлоговий, вертикальний |
| Термостат | Є |
| Вологозахист (водостійкість) | IP 24 |
| Пульт | Ні |
| Захисні решітки на передній панелі обігрівача | Є |
| Датчик перекидання | Є |
| Ресурс лампи, годинника | 9000 |
| Габарити, см | 98*33*22 |
| Вага, кг | 2,75 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантія, міс. | 24 |
Комплектація
- Мікатермічний нагрівальний елемент
- Гарантійний талон,
- Інструкція з експлуатації
Купити інфрачервоний обігрівач Eco Term 2000 - додайте товар до кошика, вкажіть свої контактні дані. Після обробки замовлення ми з Вами зв'яжемося якнайшвидше. Офіційний представник! Гарантія! Доставкою по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.75 кг |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
- Ціна: 5 199 ₴







