

Теплова гармата Timberk TFH T20 MDR 2 кВ
1 740 ₴
- В наявності
+380 (93) 454-44-49
- +380 (50) 667-19-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична теплова гармата Timberk TFH T20 MDR 2 кВ
Тепловентилятор Timberk TFH T20 MDR 2 кВ - це просте та ефективне рішення для повітряного обігріву будь-яких приміщень. Вони широко застосовуються на промислових, комерційних, побутових та інших об'єктах, оскільки дозволяють при мінімальних монтажних роботах швидко організувати якісне опалення як загальне, так і місцеве.
Технічні характеристики
| Напруга | В/Гц | 220-240~/50 |
| Номінальна потужність | Вт | 2000 |
| Номінальна сила струму | А | 9,1 |
| Клас вологозахисту | IPx0 | |
| Клас електрозахисту | I | |
| Рівень шуму | дБ | 55 |
| Габаритні розміри Ш*Д*В | мм | 200*175*190 |
| Вага | кг | 1.85 |
Особливості
- Миттєве нагрівання повітря
- Низький рівень шуму
- Вбудований термостат
- Технологія AERODYNAMIC CONTROL - спеціальна конструкція корпусу, решітки, нагрівального елемента та адаптований вентиляційний блок
- Ультракомпактний розмір, завдяки якому обігрівач може бути встановлений на безлічі різних поверхонь
- Металокерамічний нагрівальний елемент практично не впливає на вологість повітря у приміщенні
- Регульована потужність обігріву
- Режими економічного та інтенсивного обігріву
- Компактний розмір та унікальний дизайн
- Зручна ручка для переміщення
Купити електричну теплову гармату Timberk TFH T20 MDR 2 кВ просто – додайте товар до кошика та оформіть замовлення! Ми передзвонимо Вам для підтвердження замовлення. Доставка по Україні 1-2 дні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timberk |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴



