Обігрівач інфрачервоний Timberk TIR HP1 1800(1,8kW)
Інфрачервоний обігрівач Timberk TIR HP1 1800(1,8kW) може застосовуватися практично в будь-яких приміщеннях: побутових (міські квартири, дачні будинки, офіси тощо), комерційних (гаражі, різні майстерні , заводські цехи), соціальних (лікарні, поліклініки, дитячі садки), господарських (сільськогосподарські теплиці, приміщення для розведення тварин, квіткарські ферми). Що робить його унікальним за своєю практичністю джерелом тепла.
Переваги приладу:
- Економічний,не сушить повітря,не боїться опадів. МОЖЕ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ НА ВУЛИЦІ !
- Інфрачервоний електричний карбоновий обігрівач Timberk TIR HP1 1800 Серія HAWAI (1800 Вт)
- Комфортне рівномірне обігрів.
- Висока швидкість обігріву приміщення за рахунок моментального виходу в робочий режим
- Суттєва економія електроенергії порівняно з конвекційним типом обігріву
- Повний захист від пилу та захист від водяних струменів у будь-якому напрямку (може використовуватися на відкритому повітрі) — клас IP65
- Можливості локального обігріву площ та поверхонь предметів
- Безпечне настінне кріплення.Можливість регулювання кута нахилу обігрівача
- Можливість встановлення на переносну телескопічну підставку (опція)** комплект набувається окремо
Технічні характеристики:
| Корпус | Алюмінієвий |
| Напруга, В/Гц | 220/50 |
| Номінальна потужність, Вт | 1800 |
| Клас вологозахисту | IP65 |
| Клас електрозахисту | I |
| Керування | Механічне |
| Нагрівальний елемент | Карбоновий |
| Відключення під час перегріву | Так |
| Колір | Срібло |
| Площа обігріву, кв.м | 16-18 |
| Габаритні розміри, мм | 133х558х88 |
| Вага, кг | 2.8 |
Купити інфрачервоний обігрівач Timberk TIR HP1 1800(1,8kW) - додайте товар до кошика, вкажіть свої контактні дані. Після обробки замовлення ми з Вами зв'яжемося якнайшвидше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timberk |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 133 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Ширина | 588 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 110 ₴



