Обігрівач інфрачервоний Timberk TCH A1N 2000 (2.0 kW)
Інфрачервоний обігрівач Timberk TCH A1N 2000 (2.0 kW) може застосовуватися практично в будь-яких приміщеннях: побутових (міські квартири, дачні будинки, офіси тощо), комерційних (гаражі, різні майстерні , заводські цехи), соціальних (лікарні, поліклініки, дитячі садки), господарських (сільськогосподарські теплиці, приміщення для розведення тварин, квітницькі ферми). Що робить його унікальним за своєю практичністю джерелом тепла.
Переваги приладу
-
Потужний рефлектор з високою коефіцієнтом відображення більше 90%
-
Посилений корпус з металевого сплаву збільшеної товщини: вага приладу 6-10 кг в залежності від моделі
-
Збільшена площа випромінюючих пластин завдяки особливій геометрії поверхні
-
Основні характеристики
-
Зроблено з урахуванням найвищих європейських вимог до продукту
-
Безпечне стельове кріплення: гаряча робоча поверхня недоступна для випадкових контактів
-
Можливість підключення кімнатного термостата робить керування приладом простим і зручним
-
Можливість підключення пульта дистанційного керування
-
Можливість локального обігріву площ і поверхонь в приміщенні
-
Низька конвекція знижує кількість пилу, що піднімається з поверхні. Повітря залишається свіжим!
-
Два режими потужності
-
Легкий монтаж (підключення до мережі без розбору корпусу)
- Блок дистанційного керування купується окремо
Технічні характеристики
| Номінальна потужність, Вт | 2000 |
| Площа обігріву, м² | 20 |
| Напруга | 220 В/50 Гц |
| Клас вологозахисту | IP20 |
| Клас електрозахисту | I |
| Висота підвісу, м | 3.5 |
| Габаритні розміри, мм | 1265*283*64 |
| Вага, кг | 10.1 |
Купити інфрачервоний обігрівач Timberk TCH A1N 2000 (2.0 kW) - додайте товар до кошика, вкажіть свої контактні дані. Після обробки замовлення ми з Вами зв'яжемося якнайшвидше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timberk |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.1 кг |
| Висота | 283 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Ширина | 1265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 5 376 ₴



