Обігрівач інфрачервоний Timberk TCH A 5 1500(1.5kW)
Інфрачервоний обігрівач Timberk TCH A 5 1500(1.5kW) може застосовуватися практично в будь-яких приміщеннях: побутових (міські квартири, дачні будинки, офіси тощо), комерційних (гаражі, різні майстерні , заводські цехи), соціальних (лікарні, поліклініки, дитячі садки), господарських (сільськогосподарські теплиці, приміщення для розведення тварин, квіткарські ферми). Що робить його унікальним за своєю практичністю джерелом тепла.
Переваги приладу:
-
Можливість об'єднання кількох приладів у групу до 3000 Вт сумарної потужності за допомогою додаткової опції (TMS X2 HP1, TMS X3 HP1)
-
Потужний рефлектор із високим коефіцієнтом відображення понад 90%
-
Супер-швидкий вихід на робочі потужності
-
Основні характеристики
-
Компактний розмір – ширина приладу всього 14 см!
-
Підвищена економія витрат електроенергії
-
Безпечне стельове кріплення: гаряча робоча поверхня недоступна для випадкових контактів
-
Можливість підключення блоку дистанційного керування *
-
Можливість підключення кімнатного термостату*
* Блок дистанційного керування купується окремо.
Технічні характеристики:
| Напруга, В/Гц | 220/50 |
| Номінальна потужність, Вт | 1500 |
| Клас вологозахисту | IP20 |
| Клас електрозахисту | I |
| Висота підвісу, м | 2.7 |
| Площа обігріву, кв.м | 14-16 |
| Габаритні розміри, мм | 50х1652х142 |
| Вага, кг | 5.3 |
Купити інфрачервоний обігрівач Timberk TCH A 5 1500(1.5kW) - додайте товар до кошика, вкажіть свої контактні дані. Після обробки замовлення ми з Вами зв'яжемося якнайшвидше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timberk |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 16 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 142 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 1652 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 3 796 ₴



