Електричний конвектор Timberk TEC. PS1 ML 10 IN (RB)
Електричні конвектори — прекрасний спосіб підтримувати комфортну температуру в приміщенні, коли потрібне додаткове джерело тепла. Обігрівання приміщення конвектором відбувається за принципом природної конвекції: повітря з приміщення потрапляє всередину конвекційної камери, там нагрівається за допомогою нагрівального елемента і, піднімаючись вгору, надходить назад у приміщення крізь передбачені конструкцією приладу жалюзі.
Всі конвектори Timberk можуть бути встановлені на стіну або на підлогу за допомогою зручних ніжок. Конвектори надійні та безпечні у використанні, найчастіше застосовуються для опалення невеликих житлових, офісних або торгових просторів. Однак, якщо створити систему опалення з декількох приладів, то так само ефективно можна обігріти приміщення великої площі.
Особливе барвисте покриття «Feel Me» корпусу конвектора також має пористу структуру, яка підсилює теплохвильовий ефект. У результаті, покупець отримує додаткові «преміальні» 12% до загальної швидкості обігрівання повітря в приміщенні
Поверхня нагрівального елемента Timberk піддається абразивному обробленню кварцовим піском (технологія Sandblasting). Діаметр піщинок суворо розрахований, також заздалегідь визначається кут розпилення й розраховується швидкість потоку частинок. У результаті ТЕН набуває так званої «харчової» поверхні зі збільшеною площею тепловіддання. Ефективність нагрівання повітря зростає ~ на 27%, порівнюючи зі звичайними ТЕНами.
DUO-SONIX S X-елемент: професійний подовжений нагрівальний елемент останнього покоління зі збільшеною площею та жорсткістю
Переваги приладу
- Можливість встановлення конвектора на підлозі та монтаж на стіну
- Революційна технологія оброблення й фарбування корпусу приладу «Feel Me»: поліпшене тепловіддання й теплохвильовий ефект
- Зниження температури нагрівання лицьової панелі — турбота про безпеку
- Регульований механічний термостат
- Два режими нагрівання: економний і експрес-нагрівання
- Датчик захисту від падіння для безпечного підлогового встановлення та опорні ніжки в комплекті (можливість підлогового встановлення конвектора)
- Спеціальний індикатор Comfort на панелі керування дає змогу безпомилково встановити найкомфортніший режим температури
- Зручна ручка для переміщення приладу, яка розташована на задній панелі приладу
Технічні характеристики
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Потужність за режимами | 500/1000 Вт |
| Клас вологозахисту | IP24 |
| Клас електрозахисту | I |
| Вага | 4,8 кг |
| Напруга-частота | 220-240/50 В-Гц |
Купити конвектор Timberk TEC. PS1 ML 10 IN (RB) — додайте товар до кошика, вкажіть свої контактні дані. Після оброблення замовлення ми з Вами зв'яжемося якомога швидше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timberk |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
- Ціна: 2 395 ₴







