Дизельна теплова гармата MASTER B 300 CED
Теплова гармата MASTER B 300 CED без відводу димових газів є високоефективним пристроєм, що забезпечує постійну подачу великої кількості нагрітого повітря туди, де це необхідно.
Технічні характеристики дизельного нагрівача повітря Master Climate Solutions B 300 CED
| Теплова потужність | 44/88 кВт |
| Потік повітря | 900/1800 м3/год |
| Тип вентилятора | осьовий |
| Витрата палива | 8.4 кг/год |
| Бак | 105 л |
| Паливо | дизель |
| Електрична потужність | 0.28/0.56 кВт |
| Струм споживання | 1.2/2.4 А |
| Параметри електромережі | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Маса нетто / брутто | 53/70 кг |
| Виробник | MASTER |
| Клас захисту | IP41 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Італія |
Холодне повітря всмоктується в пристрій вентилятором, і направляється до виходу нагрівача. Паливо забирається з бака, а потім впорскується через форсунку в камеру згоряння, тепло, що виділяється в результаті цього процесу, нагріває повітряний потік, що оточує і проходить через камеру згоряння. Результат згоряння, то є вихлопні гази, подається теплим повітрям. Може працювати в двох режимах: половинна або повна теплова потужність.
КОМФОРТ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
➥ Низький тиск
➥ Мотор захищений від високої температури
➥ Електронний контроль полум'я з фотоелементом
➥ Можливість підключення повітряного термостата
➥ Камера згоряння з нержавіючої сталі
➥ Масляний бак в комплекті
➥ Постійне зовнішнє порошкове покриття
➥ Сильна і міцна конструкція
➥ Корпус не нагрівається
➥ Пристрій легко транспортувати
➥ Високий потік повітря
➥ Простота експлуатації та обслуговування
➥ 2 масляних фільтрів: фільтр бака і всмоктуючий фільтр
УВАГА: Для запобігання кисневого виснаження приміщення повинні провітрюватися.
Система спалювання – потік повітря
Газові нагрівачі прямого нагріву MASTER характеризуються високою надійністю, потужним потоком повітря, ефективністю, безпечністю і простотою експлуатації і обслуговування.
Купити дизельний нагрівач повітря Master Climate Solutions B 300 CED - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність паливного бака | 105 л |
| Продуктивність | 1800 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Теплова потужність | 88 кВт |
| Тип | Дизельна |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Призначення | Промислове |
| Стан | Нове |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 8.4 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи | 10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм паливного бака | 19 л |
- Ціна: 59 600 ₴








