Дизельна теплова гармата MASTER B 70 CED
Теплова гармата MASTER B 70 CED без відводу димових газів є високоефективним пристроєм, що забезпечує постійну подачу великої кількості нагрітого повітря туди, де це необхідно.
Технічні характеристики дизельного нагрівача повітря Master Climate Solutions B 70 CED
| Теплова потужність | 20 кВт |
| Потік повітря | 400 м3/год |
| Час безперервної роботи | 10 ч |
| Тип вентилятора | осьовий |
| Витрата палива | 1.9 кг/год |
| Бак | 19 л |
| Паливо | дизель |
| Електрична потужність | 0.18 кВт |
| Струм споживання | 0.8 А |
| Параметри електромережі | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Маса нетто / брутто | 15/18 кг |
| Виробник | MASTER |
| Клас захисту | IP41 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Італія |
Моделі серії CEG є дуже ефективними і довговічними пристроями, які можна використовувати для регулювання температури нагріву з допомогою термостата TH 5 . Вони ідеально підходять для відкритих або добре вентильованих поверхонь, таких як фабрики, склади або на будівельних майданчиках. Обігрівачі MASTER без димоходу ефективні, довговічні, а також безпечні і прості у використанні.
КОМФОРТ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
➥ Низький тиск
➥ Мотор захищений від високої температури
➥ Електронний контроль полум'я з фотоелементом
➥ Можливість підключення повітряного термостата
➥ Камера згоряння з нержавіючої сталі
➥ Масляний бак в комплекті
➥ Постійне зовнішнє порошкове покриття
➥ Сильна і міцна конструкція
➥ Корпус не нагрівається
➥ Пристрій легко транспортувати
➥ Високий потік повітря
➥ Простота експлуатації та обслуговування
➥ 2 масляних фільтрів: фільтр бака і всмоктуючий фільтр
УВАГА: Для запобігання кисневого виснаження приміщення повинні провітрюватися.
Система спалювання – потік повітря
Купити дизельний нагрівач повітря Master Climate Solutions B 70 CED - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність паливного бака | 19 л |
| Продуктивність | 400 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Теплова потужність | 20 кВт |
| Тип | Дизельна |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Призначення | Промислове |
| Стан | Нове |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 1.9 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи | 10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм паливного бака | 19 л |
- Ціна: 17 000 ₴






