Тепловентилятор електричний MASTER B 3 PTC
Електричний теплонагреватель з вентилятором моделі MASTER B 3 PTC прекрасно підійде в якості тимчасового нагрівального приладу. Його нагрівання відбувається практично миттєво, при цьому відсутній неприємний запах, дим, конденсат. Такий обігрівач не спалює кисень у приміщенні.
Технічні характеристики електричної теплової гармати Master Climate Solutions B 3 PTC
| Теплова потужність | 1,5/3,0 кВт |
| Потік повітря | 97 м3/год |
| Параметри електромережі | 230/50 В/Гц |
| Струм споживання | 13 A |
| Термостат | є |
| Розміри (Д*Ш*В) | 244*240*250 мм |
| Маса нетто / брутто | 3,4 / 3,7 кг |
| Клас захисту | IP21 |
Надійність нагрівача гарантують відразу кілька особливостей, які передбачив виробник: всі нагрівальні елементи виконані з нержавіючої сталі, також сама конструкція дуже міцна, а двигун захищений від перегріву термостатом. Крім цього, модель теплової гармати MASTER B 3 PTC обладнана вбудованим термостатом.

Особливості:
- Вбудований кімнатний термостат
- Не спалюють кисень
- Відсутність диму, запаху і конденсату
- Перемикач "літній - зимовий" режим роботи (тільки для вентиляції)
- Низький рівень шуму
- Функція автоматичного перезапуску
- Захист електродвигуна від перегріву
- Нагрівальні елементи з неіржавіючої сталі
- Термостат для захисту від перегріву
- Регулювання потужності
- Міцна конструкція з великим терміном служби
Купити електричну теплову гармату Master Climate Solutions B 3 PTC - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Продуктивність | 97 куб.м/год |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Стан | Нове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
- Ціна: 2 747 ₴




