Газовий обігрівач MASTER 300 СТ
Газовий обігрівач MASTER 300 СТ відрізняється безпекою і високою продуктивністю. Багато в чому це можливо наявністю в моделі декількох датчиків. Наприклад, обігрівач має "газ-контроль" , це коли він автоматично визначає рівень вуглекислого газу в кімнаті і вимикає прилад до відновлення нормального рівня.
Технічні характеристики газового обігрівача Master Climate Solutions 300 СТ
| Теплова потужність | 3,0 кВт |
| Витрата палива | 305 гр./ годину |
| Система запалення | П'єзопідпал - 3 режими роботи |
| Додатково | Газ-контроль, датчик контролю СО2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 430x320x720 мм |
| Маса нетто / брутто | 13 кг |
Пожежна безпека досягається завдяки системі самовідключення при нахилі і системою контролю полум'я. Всередину легко поміщається газовий балон ємністю до 27 л. З допомогою коліщаток його зручно переміщати по кімнаті. Має тришаровий каталітичний нейтралізатор. А завдяки лицьовій решітці, вироблений гарячий повітря рівномірно розподіляється по приміщенню.
Область застосування:
Применяется такое оборудование в повседневном быту для создания тепля и уюта в то время, когда за окном холода. Вот поэтому он популярен как в офисах и производственных помещениях, так и в частных домах и квартирах.
Особенности и возможности:
- Классический дизайн;
- Датчик контроля пламени;
- Высокий КПД;
- Универсальное применение;
- Колёсики;
- Датчик контроля CO2;
- Быстрый нагрев помещения.
Купити газовий обігрівач Master Climate Solutions 300 CT - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 6 593 ₴



