Газова теплова гармата Master BLP 53 M
Бренд MASTER вже більше 50 років є № 1 у світі з виробництва професійного мобільного теплового обладнання. Газові теплові гармати забезпечують постійну подачу великої кількості теплого повітря. Це дуже економний у використанні, довговічно і ефективно.
Технічні характеристики газова теплова гармата Master BLP 53 M
| Теплова потужність | 36-53 кВт |
| Потік повітря | 1450 м3/год |
| Тип запалювання | ручний |
| Витрата палива | 3,87 кг/год |
| Паливо | Пропан |
| Електрична потужність | 0.11 кВт |
| Параметри електромережі | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Струм споживання | 0.48 А |
| Розмір обладнання | 605x276x444 мм |
| Розмір упаковки | 680x300x510 мм |
| Вага | 13 кг |
| Клас захисту | IP44 |
| Виробник | MASTER |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Італія |
Газова теплова гармата MASTER BLP 53 M
- Ручний підпал
- Регулятор з запобіжним клапаном, який перекриває подачу газу в разі витоку
- Регулятор і газовий шланг в комплекті
- Захист електродвигуна від перегріву
- Термостат для захисту від перегріву
- Міцна конструкція з великим терміном служби
- Простота експлуатації і технічного обслуговування
- Для запобігання кисневого виснаження приміщення повинні провітрюватися
- Запобіжний клапан з термопарою
- Електроклапан
➥ Ручне запалення
➥ Редуктор з запобіжним клапаном
➥ Термостат перегріву
➥ Мотор з термовимикачем
➥ Редуктор і газова труба в стандартній комплектації
➥ Можливість регулювання потужності
➥ Сильна і міцна конструкція
➥ Постійне зовнішнє порошкове покриття
➥ Сильна і міцна конструкція
➥ Пристрій легко транспортувати
➥ Високий потік повітря
➥ Простота експлуатації та обслуговування
УВАГА: Для запобігання кисневого виснаження приміщення повинні провітрюватися.
Купити теплову гармату газову Master Climate Solutions BLP 53 M - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 1350 куб.м/год |
| Теплова потужність | 53 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 0.11 кВт |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | Ручний |
- Ціна: 16 600 ₴










