Газова теплова гармата Master BLP 27 M
Бренд MASTER вже більше 50 років є № 1 у світі з виробництва професійного мобільного теплового обладнання. Газові теплові гармати забезпечують постійну подачу великої кількості теплого повітря. Це дуже економний у використанні, довговічно і ефективно.
Технічні характеристики газова теплова гармата Master BLP 27 M
| Теплова потужність | 15-27 кВт |
| Потік повітря | 700 м3/год |
| Тип запалювання | ручний |
| Витрата палива | 2,10 кг/год |
| Паливо | Пропан |
| Електрична потужність | 0.006 кВт |
| Параметри електромережі | 110-240 В / 50-60 Гц |
| Розмір обладнання | 560x260x360 мм |
| Вага | 9.4 кг |
| Виробник | MASTER |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Італія |
Газова теплова гармата MASTER BLP 27 M
- Модель підключається до одного або кількох газових балона (з наповненням бутан або пропан)
- Потужність на виході не регулюється і становить рівно 33 кВт, згідно з офіційно заявленим даним виробника
- За одну годину установка виробляє 1000 метрів кубічних прогрітого повітря
- На різних відстанях від вихідного сопла температура відрізняється згідно з принципом розсіювання тепла
- Витрата палива модифікації складає 2.4 кг за одну годину безперервної роботи
- Нагнітальне тиск осьового вентилятора становить 1.5 бар, що є оптимальним значенням для обладнання потужністю 33 кВт
- Для забезпечення живлення нагнітача, потрібне підключення до мережі 220 В
- Система запалювання ручна, при цьому на BLP 27 встановлений термопара для контролю появи полум'я
- Малі розміри і висока продуктивність дозволяють експлуатувати агрегат у багатьох сферах людської життєдіяльності, таких як будівництво, ремонт, тепличне справу
- З аксесуарів на представлену модель підходять комплект з'єднувальних шлангів для балонів
- Редуктор. контролюючий тиск газу, вбудований на кінець шланга в комплекті. Можливі варіації даних комплектацій, і залежить від постачальника MCS
➥ Ручне запалення
➥ Редуктор з запобіжним клапаном
➥ Термостат перегріву
➥ Мотор з термовимикачем
➥ Редуктор і газова труба в стандартній комплектації
➥ Постійне зовнішнє порошкове покриття
➥ Сильна і міцна конструкція
➥ Пристрій легко транспортувати
➥ Високий потік повітря
➥ Простота експлуатації та обслуговування
УВАГА: Для запобігання кисневого виснаження приміщення повинні провітрюватися.
Купити теплову гармату газову Master Climate Solutions BLP 27 M - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 700 куб.м/год |
| Теплова потужність | 27 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 0.006 кВт |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | Ручний |
- Ціна: 6 227 ₴









