Газова теплова гармата Master BLP 17 M DC
Газові теплові гармати забезпечують постійну подачу великої кількості теплого повітря. Це дуже економний у використанні, довговічно і ефективно.
Технічні характеристики газова теплова гармата Master BLP 17 M DC
| Теплова потужність | 10/16 кВт |
| Потік повітря | 300 м3/год |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Тип запалювання | ручний |
| Витрата палива | 1,16 кг/год |
| Паливо | Пропан |
| Електрична потужність | 0.005 кВт |
| Струм споживання | 0.4 А |
| Параметри електромережі | 110-240 В / 50-60 Гц |
| Розмір обладнання | 471x188x293 мм |
| Розмір упаковки | 550x230x300 мм |
| Вага | 4 кг |
| Вага з упаковкою | 7,5 кг |
| Виробник | MASTER |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Італія |
Газова теплова гармата MASTER BLP 17 M DC
- MASTER BLP 17 M DC – це сучасне рішення для автономного та ефективного обігріву будівельних майданчиків, складів та ангарів
- Підключення проводитися до газового балона через редуктор
- Харчування для обертання вентилятора надходить від батареї або джерела
- Потужність можна регулювати від 10 до 16 кВт, це здійснюється шляхом обертання спеціальної шайби
- Продуктивність становить 300 кубічних метрів гарячого повітря за одну годину
- Споживання газу в максимальному режимі одно 1.16 кг за годину
- Час роботи на повністю зарядженому акумуляторі 8 годин
- Час зарядки акумулятора приблизно 1 годину
- Батарея і зарядний пристрій поставляються окремо як аксесуари
- Якісні матеріали, з яких виготовлена теплова гармата, визначають довгий потенційних термін служби
- Підпал ручний, для цього необхідно одночасно натиснути дві кнопки, пьеза елемента і подачі газу
- Вбудована термопара і запобіжний клапан забезпечують необхідний рівень безпеки при роботі
- Передбачено автоматичне відключення при повному розряді батареї
➥ Низька напруга 14,4 В забезпечує найвищий рівень безпеки
➥ Двигун постійного струму і плата управління забезпечують низьке енергоспоживання: при 10% від стандартної споживаної потужності нагрівача змінного струму
➥ Це забезпечує повну мобільність пристрою: він може харчуватися від мережі або від акумулятора
➥ Сумісність з акумулятором MASTER BAT3 або взаємозамінні з акумулятором Bosch
➥ Живлення від літієвої батареї або через електричний кабель
➥ Сильна і міцна конструкція
➥ Постійне зовнішнє порошкове покриття
➥ Сильна і міцна конструкція
➥ Устройство легко транспортировать
➥ Высокий поток воздуха
➥ Простота эксплуатации и обслуживания

ВНИМАНИЕ: Для предотвращения кислородного истощения помещения должны проветриваться.
Купить тепловую пушку газовую Master Climate Solutions BLP 17 M DC - заказать с гарантией и быстрой доставкой по всей Украине в нашем интернет-магазине Климат Техника.
Возникли вопросы или хотите оформить заказ по телефону? Звоните нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Продуктивність | 300 куб.м/год |
| Теплова потужність | 16 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 0.005 кВт |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | Ручний |
- Ціна: 12 088 ₴






