Кондиционер Tosot серии Partner GW-09H
Современный кондиционер бизнес-класса, который объединил в себе все необходимые функции климатического оборудования, современный дизайн и расширенные возможности по управлению.
- Високоефективний екологічний холодоагент R410A
- I Feel
- Режим Комфортного сну"
- Контроль напрямку повітряного потоку
- Кнопка режиму "TURBO"
- Ширококутні жалюзі для об'ємного потоку повітря
- Теплий старт
- Блокування кнопок на пульті Д/У
- Таймер
- Дисплей для відображення поточного часу
- Функція запам'ятовування поточних налаштувань
- "Вольт-контроль" система низьковольтного старту
- Система самодіагностики
- Знімна панель, що миється
- Світлодіодний дисплей
- Низькотемпературний старт
- Система автоматичного самоочищення
- Технологія "Інтелектуального розморожування"
- Технологія осушення повітря без зниження температури
- Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
Технічні характеристики кондиціонера Tosot серії Partner GW-09H
| Характеристики | Tosot серії Partner GW-09H |
|---|---|
| Продуктивність: | |
| Холод, кВт | 2,64 |
| Тепло, кВт | 2,81 |
| Номінальна споживана потужність | |
| Холод, кВт | 0,94 |
| Тепло, кВт | 0,85 |
| Енергоефективність | |
| SEER (холод),кВт | 2,81 |
| SCOP (тепло), кВт | 3,31 |
| Рівень шуму | |
| вн. блок (хв/середовищ/мак), дБ(А) | 26/28/31/34 |
| нар. блок, дБ(А) | 50 |
| Продуктивність повітря, м3/год | 400/360/320/290 |
| Тип хладагента | R410A |
| Маса холодоагенту, кг | 0.68 |
| Габаритні розміри (ширина/висота/глибина) | |
| вн. блок, мм | 730х254х170 |
| нар. блок, мм | 720х428х310 |
| Маса | |
| вн. блок, кг | 8 |
| нар. блок, кг | 25,5 |
| Джерело електроживлення | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Осушення, л/год | 0,6 |
| Температурний діапазон роботи на охолодження, °C | +18...+43 |
| Температурний діапазон роботи на обігрів, °C | -7...+24 |
| Діаметр рідинної магістралі, мм/дюйм | 6,38/1/4" |
| Діаметр газової магістралі, мм/дюйм | 9,53/3/8" |
| Максимальний перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Відстань між болтами кріплення нар. блоку | 440 |
Кондиціонер Tosot серії Partner GW-09H Гарантія! Доставкою по всій Україні! Офіційний представник!
Купити кондиціонер Tosot серії Partner GW-09H дуже просто - додайте товар в корзину і заповніть необхідні поля. Після обробки замовлення ми зв'яжемося з Вами як можна швидше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Tosot |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Потік повітря | 400 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 2640 Вт |
| Потужність обігріву | 2810 Вт |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴






