Теплова гармата Тепломаш КЭВ-2С51Е
Тепловентилятор для обігріву офісних, торгових, виробничих, складських та інших приміщень. Вбудований термостат підтримує температуру повітря в приміщенні від +5 °С до +40 °С.
Тепловентилятор - це швидке, просте і ефективне рішення для повітряного обігріву будь-якого приміщення. Тепловентилятори, вони ж називаються теплові гармати, широко застосовуються в побутових, промислових, комерційних і на інших об'єктах, оскільки дозволяють швидко і при мінімальних монтажних роботах організувати якісне опалення - як загальне, так і місцеве.
Технічні характеристики
| Виробник | Тепломаш |
| Тип нагріву | Електричний |
| Тип теплової гармати | Мобільний |
| Нагрівальний элкмкент | Керамічна пластина |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Продуктивність | 100 м3/годину |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 °C |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 °C |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Термостат | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Габарити (Ш*В*Г) | 189*177*194 мм |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Китай |
Відправляємо по всій Україні! Доставка в будь-яке місто України 1-2 дні. Швидко та зручно!
Тепломаш КЭВ-2С51Е Купити теплову гармату з доставкою по Україні дуже просто ― додайте у корзину і оформите покупку. Після чого ми Вам передзвонимо для підтвердження замовлення та з питань оплати з доставкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
- Ціна: 787 ₴





