Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WDR20
Побутовий осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WDR20 при компактних габаритах відрізняється високою осушающей здатністю. Це відмінний осушувач для комерційного застосування або осушення великих житлових приміщень — до 50 - 70 м2.
Як і інші нові моделі від Cooper&Hunter, цей конденсаційний осушувач виглядає дуже привабливо, має РК-дисплей і зрозумілі кнопки керування з великими символами. На екрані дисплея відображається поточний рівень вологості, а також настроюються параметри рівня вологості, часу таймера і кодів несправностей.
Модель працює на сучасному фреоні R290 і відрізняється надійними захисними функціями, що дозволяють надійне осушення в широкому температурному діапазоні — від 5 до 35 °C.
Cooper&Hunter CH-D014WDR20 - відмінний вибір, коли необхідно швидко впоратися з підвищеною вологістю в приміщеннях квартир, приватних будинків, у підвальному приміщенні, гаражі або на дачі. Він допоможе позбутися від псування майна після затоплення і скоротить час оздоблювальних робіт при ремонті.
Конструктивні і функціональні особливості
- Режими роботи — безперервне осушення, налаштуванням гігростата і з відключенням за показником таймера (0,5 ... 24 години).
- Контрольована вологість — 35-80% RH.
- Висока продуктивність видалення вологи, л /добу. 30
- Регульований повітряний потік 166-191 м3/годину
- Вентилятор може працювати на високої і нормальної швидкості
- Достатній за обсягом бак для збору конденсату -3л. Є вертикальне віконце для оцінки заповнення бака конденсатом.
- Помірне енергоспоживання — 465 Вт.
- Встановлено і пересувається на колесах, переноситься за допомогою ручок.
- Автоматично вимикається за заданим за допомогою вбудованого гігростата показником рівня вологості.
- Є індикатор стану фільтра повітря. Через 250 годин роботи індикатор сигналізує про необхідність очищення фільтра.
- Осушувач автоматично відключається у випадках: якщо рівень вологості опустився нижче заданого рівня на 5%, у разі заповнення бака конденсатом або з-за неправильно вставлений на місце бака.
- Авторестарт допомагає продовжити роботу щодо попередніх налаштувань.
- Функція авторозморозки дозволяє працювати при невисокій температурі повітря.
- Є можливість відводу конденсату в дренаж.
Технічні характеристики:
| Площа приміщення | до 50 м2 |
| Продуктивність | 30 л/добу |
| Обсяг бака для конденсату | 3 л |
| Витрата повітря | 191 м3/год |
| Макс. споживана потужність | 465 Вт |
| Робочий діапазон, вологість | 35-80 % RH |
| Робочий діапазон, температура | +5...+32 °C |
| Вага | 18.1 кг |
| Розміри (Ш*В*Г) | 500х386х260 мм |
| Фільтр | миється повітряний |
| Країна виробник | США |
| Гарантія | 12 місяців |
Купити Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WDR20 дуже просто - додайте товар в корзину, вкажіть свої контактні дані. Після обробки замовлення ми зв'яжемося з Вами як можна швидше.
Офіційний представник! Гарантія! Доставкою по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | США |
| Бак для конденсату | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака для конденсату | 3 л |
| Споживана потужність | 465 Вт |
| Продуктивність осушення | 30 л/добу |
| Рекомендований об'єм приміщення | 50 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.1 кг |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість під'єднання шланга для відведення конденсату | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Максимальний час безперервної роботи | 24 годин |
| Відстрочка старту | Так |
| Регулювання вологості | Так |
| Таймер | Так |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Максимальна температура | 35 град. |
| Мінімальна вологість | 35 % |
| Мінімальна температура | 5 град. |
- Ціна: 14 860 ₴






