Конвектор електричний Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1500W
Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1500W працює у чотирьох режимах і має вбудовану функцію програмування, яку використовують при підключенні відразу кількох конвекторів. Максимальна кількість агрегатів, підключених до одного пульта – 15 шт. Для цього необхідно окремо придбати спеціальний пульт керування.
Пристрій оснащений сучасною системою безпеки, яка унеможливлює перегрівання і відключає систему при падінні. Нагрівальний елемент захований у корпусі, тому одержати опік неможливо.
Електричні конвектори, що випускаються брендом Атлантик, відрізняються економічністю, екологічністю, високою продуктивністю і головне високим рівнем безпеки. Правильно підібравши обігрівач з урахуванням індивідуальних потреб, ви зріжете тривалий час насолоджуватися комфортною температурою.
Характеристики конвектора
| Потужність, Вт | 1500 |
| Площа обігріву, м² | 11-15 |
| Тип термостату | Механічний |
| Управління | Механічне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри В*Ш*Г, мм | 461*612.9*92 |
| Вага, кг | 4.5 |
| Серія | F19 DESIGN |
Конвектор електричний Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1500W
Для ефективного опалення квартири, приватного або заміського будинку чудово підійде сучасний конвектор електричний Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1500W. Спеціалізоване обладнання від відомого виробника здатне швидко обігріти приміщення площею до 15 кв.
Серед покупців пристрій відомий завдяки надійності, безпеці, безшумному функціонуванню, простій установці, зручній експлуатації та тривалому терміну служби. До того ж наявність удосконаленого багаточастотного термостата дає можливість суттєво заощадити споживання електроенергії.
Розробники компанії-виробника використовували новітню технологію, яка дозволила представити прилад унікальної форми, значно покращивши його тепловіддачу. Стильний прямокутний корпус виконаний із міцної нержавіючої сталі, що знижує ймовірність появи корозії.
Конструктивні особливості

При виробництві конвектора застосовується закритий алюмінієвий П-подібний електронагрівач, основним завданням якого є підтримання оптимального рівня вологості в приміщенні.
Опалювальне обладнання – з механічною панеллю керування, що дозволяє регулювати температуру нагрівання. Електричний конвектор Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1500W комплектується спеціальним кронштейном для надійного та швидкого кріплення до стіни.
Конструкція

-
Передня панель із рівномірним розподілом тепла.
-
Ґрати для виходу повітря.
-
Повзунок для перемикання режимів роботи.
-
Регулятор температури.
-
Пристрій захисту від перегріву.
-
Вбудований датчик падіння.
-
Закритий нагрівальний елемент із алюмінієвим дифузором.
-
Датчик температури у приміщенні.
-
Високий рівень безпеки приладу
Купити електроконвектор Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 1500W - дуже просто, додайте його в кошик і оформіть покупку. Ми передзвонимо Вам для підтвердження замовлення. Доставка в будь-яке місто України 1-2 дні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 461 мм |
| Глибина | 92 мм |
| Ширина | 612.9 мм |
- Ціна: 2 639 ₴



