Конвектор електричний Atlantic CMG BL-Meca 750W
| Потужність | 750 Вт |
| Площа обігріву | до 10 м2 |
| Управління | Механічне |
| Терморегулятор | є |
| Колір | білий |
| Габаритні розміри (В*Ш*Г) | 384*450*78 мм |
| Вага | 2,85 кг |
ATLANTIC ― компанія, створена у Франції ще в 1968 році. Все це час ATLANTIC GROUPE активно займалася виробництвом і вивченням технологій для мікроклімату в будинку і досягла світового визнання в більш ніж 100 країнах. На сьогодні ATLANTIC ― потужна компанія, яка має понад 15 виробничих майданчиків по всьому світу, в тому числі і в Україні.
Конвектор Atlantic F17 от французского концерна Atlantic Groupe – это надежные и простые в использовании электрические конвекторы с механическим термостатом и закрытым нагревательным элементом, который не сушит воздух. Они быстро прогревают помещение до комфортной температуры, не пересушивая при этом воздух. Конвектор могут использоваться для дополнительного отопления в квартирах или помещениях с центральной системой отопления или могут служить самостоятельной системой электрического отопления для загородных домов. Прилади мають клас захисту від бризок IP 24, тому їх можна встановлювати в приміщеннях з високою вологістю і навіть у ванних кімнатах.
Конвектор Atlantic F17 DESIGN сам буде включати і відключати роботу нагрівального Тена в залежності від виставленої температури. Спосіб установки потрібної температури – механічний, з допомогою простого ручного термостата. Крім цього в обігрівачі є захист від підвищеної температури. Стандартно конвектор Atlantic F17 призначений для монтажу на стіну.
В комплекті подарунок ― підставка Atlantic design для підлогової установки.
Особливості конвектори Atlantic F17:
• Оновлений дизайн – серія DESIGN;
• Захищений нагрівальний елемент: безпечний, тихий і довговічний;
• Подвійна ізоляція для забезпечення максимальної безпеки;
• Проста установка;
• Стійкий до перепадів напруги в мережі;
• Комплектується штепсельною вилкою;
• Широкий діапазон потужностей від 500 до 2500 Вт;
• Більш ощадлива ціна за рахунок спільного виробництва в Україне.
Купити конвектор електричний Atlantic CMG BL-Meca 750W з доставкою по Україні дуже просто ― додайте його в корзину і оформите покупку. Ми Вам передзвонимо для підтвердження замовлення та з питань оплати та доставки!
Ви можете зробити замовлення за телефоном: 093-454-44-49, 050-667-19-18, 068-55-22-799
Доставка Новою Поштою або Інтайм в будь-яке місто України 1-2 дні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WetAir |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 752 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 1 849 ₴





