Конвектор Roda Standard RS-1500
Конвектори RDA STANDARD це:
• Елегантний плоский дизайн
• Висока ступінь екологічності
• Простий монтаж на стіні
• Мінімальне енергоспоживання
• Точність підтримки температури
• Безшумність
• Захист приміщення від промерзання
Технічні характеристики
| Модель | RP-1500 |
| Номінальна потужність: | 1500 |
| Номінальна напруга В. ф.Гц.: | 220-240/1/50 |
| Номінальний струм, А: | 6,5 |
| Клас захисту: | IP20 |
| Площа обігріву, м2: | 15-20 |
| Вага нетто / брутто, кг: | 4.4 |
| Розміри (Д*В*Г), мм: | 460*805*115 |
Електроконвектори Roda серії Standard забарвлені сучасними екологічно чистими порошковими оплавляється емалями, що гарантують високу якість зовнішнього вигляду впродовж всього терміну служби. Колір фарбування виробів — сніжно — білий.
Також, вони мають ступінчастий регулятор потужності, що дозволяє підібрати потрібний режим роботи (½ паспортної потужності або повна потужність), вмонтований електромеханічний термостат.
Ступінь захисту корпусу електроконвекторів IP 20. Постачаються з II (високий) класом захисту від ураження електричним струмом.
Електроконвектори Roda зручні у використанні екологічно чисті, швидкодіючі безшумні економічні джерела тепла здатні забезпечити високий рівень комфорту в будь-якому приміщенні, стати прикрасою будь-якого найвишуканішого інтер'єру.
Купити Конвектор Roda Standard RS-1500 дуже просто - додайте товар в корзину, вкажіть свої контактні дані. Після обробки замовлення ми зв'яжемося з Вами як можна швидше. Офіційний представник! Гарантія! Доставкою по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roda |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 805 мм |
- Ціна: 855 ₴





