Конвектор Roda Praktisch RP-2400
Конвектор Roda Praktisch RP-2400 - це новинка сезону 2019-2020. Обігрівачі серії Rda PRAKTISCH представлені в Україні в трьох потужностях - 1,5 кВт, 2 кВт до 2,5 кВт, завдяки цьому Ви завжди можете підібрати потрібну модель майже для будь-якого приміщення від 10 до 30 м2.
Технічні характеристики
| Модель | RP-2400 |
| Номінальна потужність: | 2400 |
| Номінальна напруга В. ф.Гц.: | 220-240/1/50 |
| Номінальний струм, А: | 10,4 |
| Клас захисту: | IP20 |
| Площа обігріву, м2: | 30 |
| Вага нетто / брутто, кг: | 6,3 |
| Розміри (Д*В*Г), мм: | 950*400*90 |
Конвектор Roda Praktisch RP-2400 - це сучасний високоефективний опалювальний прилад. Корпус конвектора виготовлений з металу, поверхня якого покрита спеціальною термостійкою фарбою білого кольору.
Контур обігрівача має плавні вигини, з верхньої сторони розміщена декоративна решітка для виходу теплого повітря. Також цей конвектор відрізняється компактністю розмірів, що значно полегшить пошук місця установки. Обігрівач Rda PRAKTISCH має два варіанти установки: настінний монтаж, або ж установки на підлогу за допомогою активних опор з коліщатками.
Основною складовою частиною конвектора, яка відповідає за ефективність і надійність, є нагрівальний елемент. В конвекторах Rda PRAKTISCH використовується подвійний нагрівальний елемент закритого типу з алюмінію. Нагрівальний елемент може функціонувати на повну і на половину номінальної потужності, за рахунок цього досягається більш ефективне використання електроенергії. У обігрівач Rda PRAKTISCH вмонтований електромеханічний термостат, установка температури проводиться поворотом ступеневої перемикача.
Конвектори з механічним термостатом користуються популярністю завдяки низькій ціні. Конвекційні обігрівачі Rda PRAKTISCH мають рівень захисту від вологи - IP20. При належному розміщенні цей конвектор може бути встановлений навіть у ванній кімнаті.
Основні технічні характеристики конвекційних обігрівачів Rda PRAKTISCH:
1. Надійний нагрівальний елемент закритого типу з алюмінію;
2. Подвійна потужність нагрівального елемента;
3. Механічне управління;
4. Рівень захисту від вологи - IP20;
5. Два варіанти установки: настінний чи підлоговий монтаж.
Купити Конвектор Roda Praktisch RP-2400 дуже просто - додайте товар в корзину, вкажіть свої контактні дані. Після обробки замовлення ми зв'яжемося з Вами як можна швидше. Офіційний представник! Гарантія! Доставкою по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roda |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 950 мм |
- Ціна: 2 199 ₴




