Інфрачервоний нагрівач MASTER XL 61
Теплова гармата MASTER XL 61 є високоефективним пристроєм спрямованого (інфрачервоного) дії. Вони ідеально підходять для відкритих або добре вентильованих поверхонь, таких як фабрики, склади або на будівельних майданчиках. Обігрівачі MASTER XL 61 ефективні, довговічні, а також безпечні і прості у використанні.
Технічні характеристики дизельного інфрачервоного нагрівача повітря Master Climate Solutions XL 61
| Теплова потужність | 20 кВт |
| Потік повітря | 400 м3/год |
| Час безперервної роботи | 10 ч |
| Тип вентилятора | осьовий |
| Витрата палива | 1.9 кг/год |
| Паливо | дизель |
| Електрична потужність | 0.18 кВт |
| Струм споживання | 0.8 А |
| Параметри електромережі | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Маса нетто / брутто | 15/18 кг |
| Виробник | MASTER |
| Клас захисту | IP41 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна виробництва | Італія |
КОМФОРТ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
➥ Низький тиск
➥ Мотор захищений від високої температури
➥ Електронний контроль полум'я з фотоелементом
➥ Можливість підключення повітряного термостата
➥ Камера згоряння з нержавіючої сталі
➥ Масляний бак в комплекті
➥ Постійне зовнішнє порошкове покриття
➥ Сильна і міцна конструкція
➥ Корпус не нагрівається
➥ Пристрій легко транспортувати
➥ Високий потік повітря
➥ Простота експлуатації та обслуговування
➥ 2 масляних фільтрів: фільтр бака і всмоктуючий фільтр
УВАГА: Для запобігання кисневого виснаження приміщення повинні провітрюватися.
Купити дизельний інфрачервоний нагрівач повітря Master Climate Solutions XL 61 - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Промислове |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Максимальна потужність | 20 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи | 10 годин |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм паливного бака | 19 л |
| Витрата палива | 1.9 л/год |
- Ціна: 34 850 ₴








