Інфрачервоний нагрівач MASTER DC 61 HYBRID
Інфрачервоний малошумний обігрівач MASTER DC 61 HYBRID обладнаний літієвим акумулятором Master BAT6 і зарядним пристроєм для нього в стандартній комплектації. Нагріває не повітря, а оточуючі об'єкти.
Технічні характеристики дизельного інфрачервоного нагрівача повітря Master Climate Solutions DC 61
| Теплова потужність | 17 кВт; 58.000 БТУ/год; 14.620 Ккал/год |
| Витрата палива | 1,35 кг/год |
| Місткість бака | 11 л |
| Розміри (Д х Ш х В) | 560x345x575 мм |
| Струм споживання | 1 A |
| Параметри електромережі | 220-240/50 В/Гц / акумулятор 14В |
| Термостат | аналоговий / електронний |
| Маса нетто / брутто | 19 / 21 кг |
| Автономна робота | 7 год |
| Електрична потужність | 0,2 кВт |
Інфрачервоний нагрівач Майстер володіє наступними особливостями:
- працює практично безшумно і відсутній повітряний потік;
- променисте тепло, пост-вентиляція;
- працює від мережі або від літієвого акумулятора Master BAT6, який входить в стандартний комплект постачання;
- адаптер мережі 220В або 110В входить в стандартну комплектацію;
- абсолютно безпечний і функціонує за 14 V;
- обігрівач обладнаний індикатором рівня палива, термостатом, який запобігає перегрів, а також захищений надійною системою стабілізації горіння з фотоелементом;
- установленные фильтры гарантируют очистку топлива и продлевают срок службы обогревателя;
- к нему возможно подключить дополнительно аналоговый или электронный термостат.
Купить дизельный инфракрасный нагреватель воздуха Master Climate Solutions DC 61 - заказать с гарантией и быстрой доставкой по всей Украине в нашем интернет-магазине Климат Техника. Возникли вопросы или хотите оформить заказ по телефону? Звоните нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Призначення | Промислове |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваного палива | дизельне паливо (солярка) |
| Тип джерела енергії | Рідкопаливний |
| Максимальна потужність | 17 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи | 7 годин |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Витрата палива | 1.35 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 956 ₴








