Тепловентилятор електричний MASTER B 15 EPB
Теплова гармата Master B 15 EPB – електричний джерело теплової енергії який розігріває повітря в приміщенні. За рахунок подачі електрики на вбудовані залізні нагрівальні елементи (По науковому: ТЕН – трубчастий електронагрівач), створюється теплова енергія, яку, в кінцевому підсумку, вбудований вентилятор видуває, і розповсюдять у приміщенні.
Технічні характеристики електричної теплової гармати Master Climate Solutions B 15 EPB
| Теплова потужність | 7,5/15,0 кВт |
| Потік повітря | 1700 м3/ч |
| Параметри електромережі | 400/50 (В/Гц) |
| Струм споживання | 22 A |
| Розміри (Д*Ш*В) | 370*480*530 мм |
| Маса нетто / брутто | 15 кг |
| Клас захисту | IPX4 |
Инжерены, в невеликі розміри апарат зуміли поєднати безшумний вентилятор який не шумить, автоматичний датчик перегріву, компактний термостат, ТЕН, надійний металевий корпус і т. д. і т. п., що допомогло теплової гармати придбати сучасний дизайн. Теплова гармата B 15 EPB торгової марки Майстер давно заснована у нас на ринку і добре зарекомендувала себе як надійний нагрівач повітря. Купити теплову гармату Master B 15 EPB– це значить заощадити на тепловому обладнання в наступному сезоні.
Застосування:
Промисловий обігрівач Master B 15 EPB застосовується в ремонтних приміщеннях, на майданчику де виконуються будівельні роботи. Дуже часто їх можна побачити в гаражах автомобілістів або в приміщеннях де потрібно терміново збільшити теплоту повітря.
Переваги:
- Моментальний нагрів приміщення;
- Не сушить і не спалює кисень;
- Відсутність запаху, диму і конденсату;
- Працездатність 100 % (ККД 100%);
- Наявність захист від перегріву електродвигуна;
- Вбудований термостат компактних розмірів;
- Міцна і надійна конструкція з великим терміном служби.
Купити електричну теплову гармату Master Climate Solutions B 15 EPB - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 1700 куб.м/год |
| Теплова потужність | 15 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Стан | Нове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
- Ціна: 14 760 ₴





