Тепловентилятор електричний MASTER B 3.3 EPB
Електрична теплова гармата Майстер B 3.3 EPB тепловою потужністю 1.65-3.3 кВт і потоком повітря 510 м3/год, ідеально підійде для обігріву будь-яких закритих приміщень: будинків та квартир, складів, підвалів, гаражів, майстерень і тд. Так само електричний нагрівач повітря використовується для ремонтних робіт, при просушування стін і будь-яких інших покриттів.
Технічні характеристики електричної теплової гармати Master Climate Solutions B 3.3 EPB
| Теплова потужність | 1,65-3,3 кВт |
| Потік повітря | 510 м3/год |
| Параметри електромережі | 230/50 В/Гц |
| Струм споживання | 14,5 A |
| Термостат | є |
| Розміри (Д х Ш х В) | 280*270*440 мм |
| Маса нетто / брутто | 5,1 / 5,7 кг |
| Клас захисту | IP24 |
Електрична гармата MASTER B 3.3 EPB не "спалюють" кисень і видає м'яке тепло. Вона підходить в якості тимчасового джерела обігріву завдяки своїй мобільності і простоті обслуговування. Для виробництва електричних нагрівачів Master використовуються комплектуючі високої якості, що забезпечують надійність і ефективність цих приладів.
Опис моделі:
- Вбудований кімнатний термостат
- Не спалюють кисень
- Відсутність диму, запаху і конденсату
- Перемикач "літній – зимовий" режим роботи (тільки для вентиляції)
- Низький рівень шуму
- Функція автоматичного перезапуску
- Захист електродвигуна від перегріву
- Нагрівальні елементи з неіржавіючої сталі
- Термостат для захисту від перегріву
- Регулювання потужності
- Міцна конструкція з великим терміном служби
Принцип дії:
- Нагрівачі повітря – потік повітря

Холодне повітря, за допомогою вентилятора, надходить в корпус теплової гармати і нагрівається, проходячи гарячий ТЕН) з нержавіючої сталі. На виході ми отримуємо тепле повітря.
Купити електричну теплову гармату Master Climate Solutions B 3.3 EPB - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Продуктивність | 510 куб.м/год |
| Теплова потужність | 3.3 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Стан | Нове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
- Ціна: 4 370 ₴




