Тепловентилятор електричний MASTER B 2 EPB
Тепловий обігрівач з вентилятором моделі MASTER B 2 EPB чудово підходить в якості тимчасового нагрівального приладу. Його нагрівання відбувається практично миттєво, при цьому відсутній неприємний запах, дим, конденсат. При цьому можна не бояться кисневого голодування, адже моделі, які оснащені вентилятором зовсім не спалюють кисень і практично не шумлять.
Технічні характеристики електричної теплової гармати Master Climate Solutions B 2 EPB
| Теплова потужність | 1,0 / 2,0 кВт |
| Потік повітря | 184 м3/год |
| Параметри електромережі | 230/50-60 В/Гц |
| Струм споживання | 8,7 A |
| Термостат | є |
| Розміри (Д*Ш*В) | 220*200*330 мм |
| Маса нетто / брутто | 3,7 / 4,2 кг |
| Клас захисту | IP24 |
Надійність моделі MASTER B 2 EPB забезпечують одразу кілька пунктів, які передбачили виробники: в першу чергу – всі нагрівальні елементи виконані з нержавіючої сталі, також сама конструкція дуже міцна, а двигун захищений від перегріву термостатом. Крім цього в моделі теплової гармати MASTER B 2 EPB є ще і вбудований термостат.
Опис моделі
- Миттєвий нагрів
- Не спалюють кисень
- Низький рівень шуму
- Відсутність диму, запаху і конденсату
- ККД 100 %
- Захист електродвигуна від перегріву
- Нагревательные элементы из нержавеющей стали
- Электрические нагреватели с вентиляторами Master оснащены термостатом перегрева
- Встроенный комнатный термостат
- Прочная конструкция с большим сроком службы
Купить электрическую тепловую пушку Master Climate Solutions B 2 EPB - заказать с гарантией и быстрой доставкой по всей Украине в нашем интернет-магазине Климат Техника. Возникли вопросы или хотите оформить заказ по телефону? Звоните нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Продуктивність | 184 куб.м/год |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Стан | Нове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
- Ціна: 3 690 ₴




