Тепловентилятор електричний MASTER B 9 ЕСА
Электрическая тепловая пушка MASTER B 9 ECA тепловой мощностью до 9 кВт и потоком воздуха 800 м3/ч, идеально подойдет для обогрева любых закрытых помещений: домов и квартир, складов, подвалов, гаражей, мастерских и тд. Так же электрический нагреватель воздуха используется для ремонтных работ, при просушки стен и любых других покрытий.
Технические характеристики электрической тепловой пушки Master Climate Solutions B 9 EСА
| Тепловая мощность | 4,4 / 8,8 кВт |
| Поток воздуха | 800 м3/ч |
| Параметры электросети | 380/50 В/Гц |
| Размеры (Д х Ш х В) | 420x320x410 мм |
| Масса нетто / брутто | 8,7/ 10,0 кг |
Електрична гармата MASTER B 9 ECA не "спалюють" кисень і видає м'яке тепло. Вона підходить в якості тимчасового джерела обігріву завдяки своїй мобільності і простоті обслуговування. Для виробництва електричних нагрівачів Master використовуються комплектуючі високої якості, що забезпечують надійність і ефективність цих приладів.
Купити електричну теплову гармату Master Climate Solutions B 9 ECA - замовити з гарантією і швидкою доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині Клімат Техніка. Виникли питання або хочете оформити замовлення по телефону? Телефонуйте нам: +38 (093) 454 44 49, +38 (050) 667 19 18, +38 (068) 55 22 799
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Продуктивність | 800 куб.м/год |
| Теплова потужність | 8.8 кВт |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Прямокутний |
| Стан | Нове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 5 641 ₴





